biżuteria srebrna, srebrna biżuteria sklep internetowy
Kosztowności Robienie zakupów

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Jest z ludźmi od wieków i mimo dostępności różnych innowacyjnych wzorów, w istocie niewiele się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała i umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię równie często noszą panie oraz panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Dlaczego powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej używanie pozwala ustrzec się różnych dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak wydłużyć żywotność?

Srebro posłuży wiele czasu, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – nietrudno ją porysować czy uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]