Kosztowności Robienie zakupów

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Zamów kolczyki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały dodatek dla eleganckiej kobiety. Te przepiękne ozdoby doskonale współgrają z elementami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające niepowtarzalne parametry estetyczne. Migoczą w słońcu kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować szlachetne kryształy, wykorzystywane są więc jako detal zdobniczy. Istnieją też zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych domieszek można uzyskać następujące zabarwienia: niebieski, bordowy, oliwkowy, brązowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w połączeniu ze srebrem. Te piękne dodatki są zahartowane i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. Gdzie możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych odmianach i niskich cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wyśnioną i piękną biżuterię. Klientki często wybierają klasyczne kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.