Instalacje dla przemysłu

Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Dystrybutor przekładni falowych - bezkonkurencyjną ofertę poznasz pod tym linkiem.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, jak również silników elektrycznych DC produkowanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wysoką niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics oferuje też produkty Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]